• Výzvy

Kontaktná osoba: Mgr. Beata Rafajová

Tel: 045/6922625

e-mail: szs@szsbs.edu.sk

adresa stránky objednávateľa: www. szsbs.edupage.org

Ďalšie informácie možno získať na uvedom kontaktnom mieste a telefóne.

1.    Názov  zákazky:  Dodávka uhlia s dopravou na adresu objednávateľa

Druh: Čierne uhlie - EKO hrášok

Množstvo: 90 q

Termín: v mesiacoch:  9-12/2013

Miesto doručenia: Špeciálna základná škola , Novozámocká 11, Banská Štiavnica

1. Druh zákazky: Podlimitná zákazka na dodávku uhlia
            2. Opis zákazky: Dodávka uhlia s dopravou na adresu objednávateľa
            3. Celkový rozsah: Dodanie 90 q uhlia  do konca roku 2013, prvá dodávka do 01.11.2013, posledná do 15.12.2013. Termín úhrady 14 dní po dodaní.
            4. Predpokladaná hodnota zákazky: 2100 € s DPH (konečná fakturovaná suma)

V prípade, že zákazka bude vyššia ako predpokladaná suma, určená verejným obstarávateľom s DPH, môže verejný obstarávateľ považovať takúto ponuku za neprijateľnú a má právo neprijať ju.

1. Trvanie zmluvy: do 31.12.2013
            2. Podmienky účasti, obsah ponuky

7.1.Uchádzač predloží v ponuke doklad o tom, že je oprávnený poskytovať uvedenú službu

7.2. Súčasťou ponuky uchádzača musí byť:

a)     Aktuálny doklad o tom, že je oprávnený poskytovať uvedenú službu vo vzťahu aspoň k jednému predmetu zákazky, na ktorú uchádzač predkladá ponuku. (originál alebo overená fotokópia)

b)    Celá ponuka, doklady a dokumenty musia byť dodané v slovenskom, alebo českom jazyku. Ponuky v iných jazykoch musia byť doložené prekladom v slovenskom jazyku. V prípade zistenie nezrovnalostí je rozhodujúce znenie v slovenskom jazyku.

1. Kritériá na vyhodnotenie ponúk: Najnižšia cena

Verejný obstarávateľ vyberie spomedzi prijatých ponúk ako úspešnú ponuku s najnižšou cenou za celý predmet obstarávania.

Uchádzačom navrhovaná cena musí byť vyjadrená v Eurách. Navrhovanú cenu je potrebné určiť najviac na dve desatinné miesta.

1. Lehota na predkladanie ponúk uplynie 15. 10. 2013 o 11.00 hod.

Ponuky s dokladom o tom, že uchádzač je oprávnený poskytovať službu vo vzťahu  aspoň k jednému predmetu zákazky, na ktorú uchádzač predkladá ponuku (originál, fotokópia, s čestným prehlásením o jej hodnovernosti).

Musia byť doručené v zalepenej obálke označenej heslom: Dodávka uhlia – NEOTVÁRAŤ!

Ponuky je možné doručiť poštou alebo osobne na uvedenú adresu verejného obstarávateľa.

1. Podmienky vyhodnotenia ponúk:
            2. Vyhodnotenie ponúk bude neverejné.
            3. Uchádzači budú informovaní o výsledku vyhodnotenia do 5 pracovných dní poštou alebo v deň vyhodnotenia e-mailom, ak ho uchádzač v ponuke uvedie.
            4. Ďalšie informácie:
            5. Ponuky vyhodnotí komisia z hľadiska splnenia požiadaviek verejného obstarávateľa, vylúči ponuky, ktoré nespĺňajú požiadavky na predmet zákazky uvedené v tejto výzve.
            6. Komisia vyberie ponuku s najnižšou cenou.

V Banskej Štiavnici, 03.10.2013

Mgr. Beata Rafajová