• Výzvy

• Výzva na predkladanie ponúk 3

• Výzva na predkladanie ponúk

V zmysle zákona č. 25/2006 Z z. o verejnom obstarávaní v znení neskorších úprav a doplnkov

(ďalej len „zákon“)

Verejný obstarávateľ:

Špeciálna základná škola , Novozámocká Banská Štiavnica

DIČ: 2021632052

Adresa na doručovanie ponúk:  ŠZŠ Novozámocká 11, 96901 Banská Štiavnica

Štát: Slovenská republika

Termín na doručenie ponúk:  15.12.2014 do 11.00 hod

Ukončenie výberu: 18.12.2014

Kontaktná osoba: Mgr. Beata Rafajová

Tel: 045/6922625

e-mail: szs@szsbs.edu.sk

adresa stránky objednávateľa: www.szsbs.edupage.org

Ďalšie informácie možno získať na uvedom kontaktnom mieste a telefóne.

1.    Názov  zákazky:  Dopadová doska na školské ihrisko - exteriér

Druh: 100x100 hrúbka 4 cm

Množstvo: 70 metrov štvorcových

Termín plnenia: do  23.12.2014  Miesto doručenia: Špeciálna základná škola ,Novozámocká 11, Banská Štiavnica

2. Druh zákazky: Podlimitná zákazka na dodávku dopadových dosiek

3. Opis zákazky: Dodávka  s dopravou na adresu objednávateľa

4. Celkový rozsah: Dodanie do 23.12.2014.

5. Termín úhrady  dní po dodaní tovaru .

6. Predpokladaná jednotková cena : 2.000 bez DPH s dopravou na adresu školy.

7. V prípade, že zákazka bude vyššia ako predpokladaná suma, určená verejným obstarávateľom s DPH, môže verejný obstarávateľ považovať takúto ponuku za neprijateľnú a má právo neprijať ju.

8. Podmienky účasti, obsah ponuky

8.1 Uchádzač predloží v ponuke doklad o tom, že je oprávnený poskytovať uvedenú službu (kópiu výpisu z obchodného registra ...)

9. Kritériá na vyhodnotenie ponúk: Najnižšia cena vrátane dopravy .

Verejný obstarávateľ vyberie spomedzi prijatých ponúk ako úspešnú ponuku s najnižšou cenou za celý predmet obstarávania.

Uchádzačom navrhovaná cena musí byť vyjadrená v Eurách vrátane  DPH. Navrhovanú cenu je potrebné určiť najviac na dve desatinné miesta.

10. Lehota na predkladanie ponúk uplynie 18. 12. 2014  do 11.00 hod. Ponuky posielať mailom na adresu školy.

Ponuky s dokladom o tom, že uchádzač je oprávnený poskytovať službu vo vzťahu  aspoň k jednému predmetu zákazky, na ktorú uchádzač predkladá ponuku (originál, fotokópia, s čestným prehlásením o jej hodnovernosti).

11. Podmienky vyhodnotenia ponúk: Vyhodnotenie ponúk bude neverejné. Uchádzači budú informovaní o výsledku vyhodnotenia do 5 pracovných dní poštou alebo v deň vyhodnotenia e-mailom, ak ho uchádzač v ponuke uvedie.

12. Ďalšie informácie:

Ponuky vyhodnotí komisia z hľadiska splnenia požiadaviek verejného obstarávateľa, vylúči ponuky, ktoré nespĺňajú požiadavky na predmet zákazky uvedené v tejto výzve. Komisia vyberie ponuku s najnižšou cenou.

V Banskej Štiavnici  08.12.2014

Mgr. Beata Rafajová