• Učebne

• Zoznam učební a kabinetov

• Na našej škole máme päť tried. Dve triedy prvého stupňa a tri triedy druhého stupňa. Aj keď sme plneorganizovaná škola, ročníky v triedach sú spájané.

Školský klub detí je organizovaný v dvoch oddeleniach a má samostatné priestory.

Okrem týchto priestorov máme v našej budove počítačovú učebňu, envirnmentálnu učebňu, dielňu, výdajňu jedál, kabinet civilnej ochrany, archív, riaditeľňu, ekonomické oddelenie a provizórnu telocvičňu v rámci hornej chodby.

Mimo budovy máme šatňu a sklad. Vonku ešte multifunkčné ihrisko a priestrannú záhradu s edukačnými prvkami a kompostoviskom.

Okrem našich priestorov chodíme na telesnú a športovú výchovu do telocvične na Katolícku spojenú školu v Banskej Štiavnici a na pracovné vyučovanie často do Dielničky

Vyučovanie, podľa možností, často prebieha vonku v blízkom okolí, alebo v prírode.